Genel

Everland Q Çocuk Kulübü’nde Çocuklar Daha Mutlu

Yoğun geçen çalışma hayatınıza kısa bir mola verip, ailenizle birlikte yapacağınız keyifli bir tatilinin kapısını aralamaya ne dersiniz?

Cevabınız “Evet” ise Everland Q Çocuk Kulübü binasındaki çocuk resepsiyonunun önünden yerdeki Teddy Q ayıcık maskotunun pati izlerini takip etmeniz yeterli olacak.

Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek’de hizmet veren Everland Q Çocuk Kulübü’nde unutmayın ki herşey çocuğunuzun mutluluğu için tasarlanmış durumda.

Saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz rengin hakim olduğu Everland Q Çocuk Kulübü’nde insanın içini ısıtan pastel tonlara denk gelmekte mümkün.

0 – 17 yaş grubu çocuklara özel hizmetler veren Everland Q Çocuk Kulübü üyesi olan tüm çocuklar, gün boyu etkinliklerde hem eğlenirken öğrenecek, hem de öğrenirken eğlenecekler.

Minikler, ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olup, yeni arkadaşlar edinecekleri Everland Q Çocuk Kulübü’nde hayallerindeki oyun ortamını da birebir yaşama fırsatı bulacaklar.

Herşeyin en değerli varlığınız çocuklara göre tasarlandığı Ela Quality Resort Belek bünyesindeki Everland Q Çocuk Kulübü’nde sadece siz değil, çocuğunuz da kendini özel hissedecek.

İşte çocuk dostu aile oteli Ela Quality’i seçmeniz durumunda çocuğunuzun yüzünüzde tebessüm oluşturacak başlıca detaylar…

  1. Minik misafirleri yataklarında bekleyen küçük ayıcıkları vardır.
  2. Gözlerini yakmayacakları şampuanları veya cinsiyetlerine göre pembe ve mavi renklerdeki bornoz ve terlikleri odalarında hazır edilir.
  3. Everland Q, bünyesinde farklı dil gruplarındaki çocuklara ana dillerinde çizgi film gösterimleri sunar.
  4. Everland Q Çocuk Restoranındaki tüm büfe, masa ve iskemleler, onlara özel öğle ve akşam yemeği büfesi çocuk ölçülerinde tasarlanmıştır.
  5. Her zaman çocuklarının ne yaptıklarını merak eden anne – babalar, Everland Q Çocuk Kulübü’nde kurulmuş olan kamera sistemi sayesinde, akıllı telefonlarından veya odalarındaki televizyon kanalları aracılığıyla çocuklarını takip edebilirler.

Siz Ela Quality Resort Belek’in unutulmaz keyfini sürerken, çocuğunuz da Everland Q Çocuk Kulübü’nde eğlence dolu saatler geçirecek. Çocuğunuza kendini özel hissettirecek böylesi bir tesiste muhteşem bir tatile kim hayır diyebilir ki?

Bir cevap yazın