Genel

Fresh’n Soft ile tuvalet eğitimi eğlenceli bir aktiviteye dönüşüyor

fresh'n soft

Çocuk gelişiminde en zorlu dönemlerin başında tuvalet eğitimi geliyor. Ancak çoğu zaman bu dönem, anne ve çocukları için zorlu bir sürece dönüşebiliyor. Birçok çocuk bu eğitim sürecinde öğrenmeyi reddederek bu süreci uzatabiliyor. Çocukların tuvalette daha kısa ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan Fresh’n Soft, ıslak tuvalet kağıtlarıyla tuvalet eğitimini sorun olmaktan çıkarıyor.

Pratik ve kolay temizlik dönemi başlıyor

Fresh’n Soft ıslak tuvalet kağıdının özel içeriği çocukların sağlığını korurken, yumuşak dokusu ve renkli ambalajı ile de annelerin ilk tercihi haline geliyor. Arka yüzündeki ince yapışkan tabaka çıkarılarak fayansa yapışabilen Fresh’n Soft ıslak tuvalet kağıdı biyo çözünür liflerden üretilen özel ebadı sayesinde klozete atılabiliyor. Papatya özlü içeriğiyle cildi rahatlatan ıslak tuvalet kağıdı, daha kolay ve güvenli temizlik sağlıyor.

Türkiye’nin ilk ıslak mendil markasından gelen bu yenilikle en zor süreçlerden biri olan tuvalet eğitimi eğlenceli bir aktiviteye dönüşürken, çocukların sağlığını düşünen annelerin içleri rahat ediyor.

 

Bir cevap yazın