Genel

Her şey Çocuklar Üşümesin Diye…

çocuklar üşümesin diye

Agora Alışveriş Merkezi, hazırladığı sosyal sorumluluk projesi ile “Çocuklar Üşümesin” diyerek, çocuklara hediye edilecek paltolarla sıcacık bir kışa hazırlıyor.

AVM içerisinde yer alan Dilek Ağacı’nda Antalya’nın belde ve köy okullarında okuyan çocuklara ve engelli çocuklara destek oluyor. Çocuklar Üşümesin Projesi, Agora Alışveriş Merkezi içerisinde Kasım ayı sonuna kadar yardımsever ziyaretçilerin desteklerini bekliyor.

Agora Alışveriş Merkezi’nden Çocukları Isıtan Proje, Agora Dilek Ağacı’nda asılı zarflar 30 Kasım’a kadar sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden tüm yardımsever Antalyalıları bekleyecek.

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinliklerle çocuklara verdiği değerle yola çıkan Agora Alışveriş Merkezi, Antalya’da ilk sosyal sorumluluk projesi olan “Portakal Kokulu Dilekler” ile ihtiyaç sahibi çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürerek onları sevindirmişti. Gerçekleştireceği yeni sosyal sorumluluk projeleriyle insanların hayatlarına dokunmaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi çocuklara destek oluyor.

“Üşümesin Çocuklar” projesi ile ilgili detaylı bilgi için Alışveriş Merkezi danışma noktasına başvurabilir veya 0242 333 70 00 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın