Genel

Hero Baby’den Bebeklere Özel Organik Sütlaç

hero baby organik sütlaç

Türkiye’nin lider bebek maması markası Hero Baby, bebeklerin ek gıdaya geçiş dönemlerinde bebekler için sağlıklı ve besleyici yeni ürünler sunmaya devam ediyor.

Hero Baby organik kavanoz mama serisinin yeni ürünü Hero Baby Organik Sütlaç içeriğinde ilave şeker bulunmaması sebebiyle Türkiye’de kategorisinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Tüm Hero Baby kavanoz mamalarından olduğu gibi hiçbir koruyucu ya da renklendirici içermiyor.

Ek gıdaya geçişte ailelerin güvenilir yardımcısı

Altıncı aydan itibaren başlayan ek gıdaya geçiş dönemi, besin seçimi açısından ailelerin kafasını en çok karıştıran konulardan biri. Bebekler, 1 yaşına kadar yüksek oranda karbonhidrata gereksinim duyuyorlar. Fakat bebeklerin sindirim sistemi zamanla geliştiği için yetişkinlerden farklı çalışıyor ve bazı tahıllar, gluten içeriği nedeniyle bebeklerde sindirim problemlerine yol açabiliyor.

Ebeveynlerin bebek beslenmesinde ilk tercihlerinden biri olan pirinç, gluten içermediği için bebek sindirimiyle dost olduğu kadar aynı zamanda kaliteli bir karbonhidrat kaynağı… Topraktan kaşığa kadar her aşamada kontrollü üretim süreçlerinden geçirilip özenle seçilen organik ürünlerle hazırlanan Hero Baby, organik serisinin yeni üyesi Hero Baby Organik Sütlaç tüm Hero Baby kavanozlarında olduğu gibi vakumlanarak kapaklanıyor ve tazeliğini böylece uzun süre muhafaza ediyor.

İlave şeker içermemesiyle Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan Hero Baby Organik Sütlaç, doktorların dördüncü aydan itibaren ek gıdaya geçice izin verdiği bebeklere yedirilebiliyor.

Bir cevap yazın