Genel

Küçükler için Yeni Eğlenceli Bir Macera Başlıyor

aloe via çocuk serisi

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden olan LR Health & Beauty, yeni çıkardığı Aloe Via Çocuk serisi ile küçükleri eğlenceli bir maceraya davet ediyor.

Maymun Andy ile kaplan Tom’un arkadaşlığı sayesinde, minikler bundan böyle banyoya kendiliklerinden koşacak, yatmadan önce diş fırçalamayı iple çekecekler. Serinin iki ürünü olan Maymun Andy ile kapman Tom’un arkadaşlığı sayesinde, minikler bundan böyle banyoya kendiliklerinden koşacak, yatmadan önce diş fırçalamayı iple çekecekler. Serinin iki ürünü oluşuyor.

Yüzde 30 Aloe Vera jel, pantenol ve organik şeftali ekstresi içeren ve meyvemsi kokusu ile maymun Any sayesinde küçüklerin kalbini çalan “Aloe Vera Kids Çocuklar için 3’ü Bir Arada Saç ve Vücut Şampuanı” saçı koruyup kolay taranmasını sağladığı gibi saç derisinin yanı sıra tüm cildi de nemlendirme özelliğine sahip.

Kaplan Tom ile inci gibi dişler

Serinin diğer ürünü olan “Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu” da yüzde 38 Aloe Vera jel içeriği ve çocuk odaklı florür seviyesi ile dişleri temizlediği gibi diş etlerinin bakımını da yapıyor. Ksilitol diş çürümesine karşı koruyucu etki yaparken, kalsiyumla da küçüklerin diş minesi güçlendiriliyor.

Bir cevap yazın