Genel

La Lorraine’la Derse Sağlıklı Bir Mola

La-Lorraine

Keyifli bir tatilin ardından okula dönüşler başladı. Çocuklarının sağlıklı şekilde beslenmesini isteyen tüm anneleri beslenme saatlerinde taze, lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlama telaşı aldı. Zengin ürün çeşitleriyle sektörünün öncü markaları arasında yer alan Belçikalı La Lorraine, “Hamurunda tutku var” mottosuyla üretilen lezzetleriyle, minikler için sağlıklı beslenme saatleri hazırladı.

Katkı ve koruyucu içermeyen zengin ekmek çeşitleriyle sağlıklı beslenme saatleri hazırlamaya yardımcı La Lorraine, çıtır bagetleri, bol malzemeli sandviçlerin olmazsa olmazı lezzetli sandviç ekmekleri, anne köftesiyle hazırlanan ev hamburgeri ve tostlar için ideal yüzde yüz doğal lezzetleriyle annelerin imdadına koşuyor.

Çocukları için her zaman en iyisini isteyen anneler, La Lorraine’in koruyucu içermeyen, katkısız ve yüzde yüz doğal ekmekleriyle beslenme saatlerini sağlıklı bir öğüne dönüştürüyor. Gün arasında tatlı bir mola vermek isteyen annelerin severek yediği nefis kruvasanlar ve çocukların favorisi donutlar da La Lorraine’in beslenme saatlerine eşlik ediyor.

Bir cevap yazın