Genel

Miniso yepyeni ahşap oyuncak serisi ile geliyor

miniso

İnovatif Japon markası Miniso her alandaki titizliğini çocuk ürünlerine de taşıyor. Ahşap ürün grubuyla ebeveynlerin gönlünü kazanacak olan markanın bu yeni serisi çocukların da beğenisi kazanacak. Çevre dostu ve sağlıklı ahşap grubunda 20 farklı oyuncak ile yepyeni bir seri çıkartan markanın ürünleri arasında doktor seti, ahşap ayı, geometrik şekiller, meyve-sebze dilimleme gibi çocukların çok sevdiği oyuncaklar yer alıyor. Eğitici oyuncak kategorisinde yer alan çeşit çeşit oyuncaklarla çocuklar eğlenerek öğreniyor ve gelişimine katkı sağlanıyor.

miniso

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, tasarım eli değen ürünlerini çocuklar için sağlıkla bütünleştiriyor. Ahşap oyun serisini sunan marka plastik ve zararlı maddelerden uzak durmak isteyen ebeveynlerin seçimlerine hitap ediyor. İçinde zararlı madde bulunmayan bu seri en çok değer verdiğimiz varlıklarımız çocukların sağlını ve gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Üstelik rengarenk figürlerden oluşan oyuncaklar çocukların dikkatini çekerek favori ürün grupları arasında yer alıyor. Eğitici oyuncak kategorisinde yer alan çeşit çeşit oyuncaklarla çocuklar eğlenerek öğreniyor ve gelişimine katkı sağlanıyor.

Miniso ile hem renkli hem sağlıklı

Miniso’nun ahşap oyuncakları hiçbir zararlı madde içermemektedir ve hijyenik bakımından oldukça temizdir. Çocukların gelişimi için çok daha faydalıdır, çocuk oyuncak ile doku ve ısı bağı kurar. Oyuncağın ham maddesi ağaç olduğundan çocuğa doğa sevgisi aşılar ve hayal dünyasının gelişime katkı sağlar. Üstelik bu Miniso’nun ahşap oyuncak serisi uzun süreli kullanım ömrü sağlayarak da favori oyuncak arasına girecektir. Miniso’nun ahşap oyuncak serisine İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana’da bulunan 30 Miniso mağazasında ayrıca www.miniso.com.tr’den sahip olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın