Genel

Pepee TV, Çocuklara Ara Tatilde “Atatürk İlkelerini” Anlatacak

pepee tv

Türkiye’nin ilk dijital çocuk platformu Pepee TV, içeriğini zenginleştirmeye okulların ara tatile girdiği dönemde de devam ediyor. Yayına başladığı Mayıs ayından bu yana izlenme rekorları kırarak çocuklar ve ebeveynlerin favori kanalı haline gelen Pepee TV, şimdide çocuklara Atatürk ilkelerini öğretiyor.

Çocuklar, ara tatil boyunca Atatürk ilkeleri olan Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilik, Lâiklik ve İnkılapçılık konularını Pepee TV’yi izleyerek öğrenecekler. Eğlenerek öğrenme imkanını sunan Pepee TV, “Atatürk İlkeleri” videolarını Atatürk Haftası nedeniyle özel olarak hazırladı.

İzleyicileri ile birlikte eğlenip, yeni serüvenlere atılmaya hazırlanan Pepee TV, yepyeni içeriklerle ilk ara tatilde de çocukların eğlence ve öğrenme platformu olacak.

Pepee’nin başka hiçbir yerde yayınlanmayan bölümleri, doğallığı ve neşesiyle bizlere mutluluk veren Heidi’nin yepyeni maceraları, mücadeleyi, yaşamı ve arkadaşlarını çok seven Arı Maya, oyun bulmayı ve sorun çözmeyi seven iki kafadar Leliko, akrabaları ile birlikte yaşamı keşfeden, maceradan maceraya atılan RGG Ayas, düş gücü çok yüksek ve sürekli bir serüven içinde olan Hapur Hupur Oli, biricik kardeşi ve oyun arkadaşıyla serüvenden serüvene koşan Stella ve Sam’in en yeni bölümleri de Pepee TV’de olacak.

Bir cevap yazın