Genel

Thermomix ile çocuklar için sağlıklı ve pratik öğünler!

thermomix

Yeni başlayan eğitim – öğretim yılıyla çocuklar,  yoğun bir temponun içerisine girerken, ebeveynler de Thermomix’in benzersiz özellikleri sayesinde lezzetli yemekleri kolayca hazırlıyor ve çocuklarına bolca zaman ayırma fırsatını yakalıyor!

Çeşitli yemek tariflerini parmağınızın ucuna kadar getiren dijital mutfak aleti Thermomix ile çocuklara her öğün sağlıklı ve aynı zamanda lezzetli yemekler hazırlamak çok kolay! 12 mutfak aletinin yaptığı işi yapabilen çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden, doğruyor, karıştırıyor, yoğuruyor ve pişiriyor.

Buharda pişirme özelliğiyle buharda sebze, köfte, sebzeli köfte, parçalayarak karıştırma özelliğiyle taze meyvelerden smoothie, milkshake, badem ve fındık sütü gibi bitkisel sütler, kontrollü ısıtma özelliğiyle de çeşit çeşit çorbalar yapabilirsiniz. Çocukların kemik ve kas gelişimi açısından önemli bir besin olan yoğurt da Thermomix ile kolayca hazırlayacağınız sağlıklı yiyecekler arasında yer alıyor. Her bir özelliği sayesinde dilediğiniz yemekleri çocuklara sağlıklı bir şekilde yaparak onların çok seveceği öğünler hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın