Genel

Üç Yaş ve Üstü Çocuklar Kids Nook’ta Kalben ile Buluşuyor!

eyvah-ben-kim-oldum

Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan Eyvah Kalbim Kırıldı! adlı kitabıyla kalpleri fetheden Kalben, bu kez ikinci öyküsü Eyvah Kim Oldum Ben! ile bir kez daha yürekleri ısıtıyor. Kalben bu öyküde, yapması gereken işlerden yakınıyor ve başka biri olmanın hayaliyle düş dünyasında renkli bir yolculuğa çıkıyor.

“Günün ilk ışıklarıyla uyanan kahramanımız Kalben’in bahçedeki limonları toplaması gerekiyordu. Ama limon ağacı kocaman, Kalben küçücüktü. Bütün limonları toplamak ne kadar da güçtü! Hayallere dalan Kalben düşünüp duruyordu, şarkılar söyleyen bir kuş ya da rüzgârda süzülen bir bulut olsa daha mı mutlu olurdu?”

Hayal kurmak isteyenler buluşuyor 

Siz de Kalben’in bu kimlik arayışında ona eşlik edebilirsiniz! Redhouse Kidz (SEV Yayıncılık) tarafından yayımlanan kitap için 3 Aralık 2017, Pazar günü Kids Nook’ta bir buluşma düzenleniyor. Tanıtım etkinliğinde, serinin yetenekli yazar ve çizeri Elif Yemenici okurlarıyla bir araya geliyor. Çocuklar, öyküyü yazarın anlatımıyla dinleyip ardından hayal kurmak üzerine bir atölye çalışması yapacaklar.

Saat 13.00’te başlayacak bu keyifli buluşmaya, 3 yaş üstü tüm çocuklar davetli! Katılmak isteyenlerin 0216 474 23 43 numaralı telefondan LCV yaptırmaları yeterli olacak…

Bir cevap yazın