Genel

Yeni yılın eğlence kutusu: Ludio Minima

Ludio Minima

Eğlence ve eğitimi tek kutuda buluşturan Ludio Minima’dan miniklere yeniyıl sürprizi. Öğrenmenin eğlenceli yolu Ludio Minima, çocukların hayal güçlerini geliştirmek için tasarladığı oyun kartları ile eğlenceli bir yeni yılı karşılamaya hazır. Hala yeni yıl hediyesi almayanlar için 6 farklı kategoride özel hediyeler sunan Ludio Minima, sunduğu oyun kartları ile eğlenceli bir hediye seçeneği olmaya aday. Ludio Minima tarafından miniklerin, aileleri ve arkadaşlarıyla etkili bir iletişim kurabilmesi için tasarlanan, “Sayılar, Hikayeler, Hayvanlar, Şekiller, Mevsimler ve Hikayeler – 2” olmak üzere altı farklı kategoriden oluşan oyun hamuru kartlarının her birinde ayrı bir hikayede yer alıyor. Ludio Minima, oyun kartlarıyla yeni yılın en özel hediyelerinden biri olacak.

“Her çocuk ailesi ve arkadaşlarıyla etkileşimi fazla olan kaliteli zamanlar geçirmek ister” mottosundan yola çıkan Ludio Minima’nın “Oyun Hamuru Kartları”nın her birinde ayrı bir hikaye yer alıyor.

“Sayılar, Hikayeler, Hayvanlar, Şekiller, Mevsimler ve hikayeler -2” olarak ayrılan her kategorideki kutunun içinde 2 parçalı 5 kart ve 1 adet oyun hamuru bulunuyor. Hikayelerin kahramanları olan Kerem ve Melisa, hikayelerinin tamamlanması için çocuklardan yardım istiyor.

Yeni yılda siz hangisini istersiniz?
Hayvanlar kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde Aslan, Kaplani Zürafa, Fil ve Zebra’nın yüz detayları olmayan hallerine ulaşılır. Her çocuk kendi hayvanını düşlesin ve yapsın diye…

Hikayeler kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde 5 farklı hikaye ile karşılaşılır ve yine bahsedilen objeler çocuklar tarafından yapılır. Hikaye kategorisinde yer alan kartların içerikleri: Pasta, makarna, kelebek, çiçek ve dondurma.

Sayılar kategorisi

Bu kategorinin diğerlerinden farkı kartların arkalı önlü olmasıdır. İkili kartlar birleştirildiğinde hem sayı hem de bir hikaye olan bir kart ortaya çıkar. Çocuğunuz hamur ile rakamı üzerinden geçiyor. Böylece rakamın şeklini iyice öğrenmiş oluyor. Ayrıca rakamın altında bulunan yuvarlakları sayı kadar hamur topçukları ile dolduruyor. Sol taraftaki hikaye bölümünde de ebeveyniyle birlikte konuşarak hikayede geçen konuyu da hamurla tamamlıyor.

Şekiller kategorisi

Üçgen, daire, dikdörtgen, kare ve tüm geometrik şekilleri içeren bir şekiller treni kartı bulunur. Çocuğunuz hamurla şekilleri öğrenecek aynı zamanda da kartların üzerinde bulunan hikâyelerin içindeki şekilleri doldurarak sınırlarını zorlayacak.

Hikayeler-2 kategorisi

İkili kartlar birleştirildiğinde 5 farklı hikaye ile karşılaşılıyor. Hikayedeki boşluklar çocuklar tarafından kendi hayallerindeki gibi tamamlanıyor. Hikaye kategorisinde yer alan kartların içerikleri:Pizza, uçan balon, denizin altında, kardan adam ve yılbaşı ağacı.

Mevsimler kategorisi

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış ve Mevsim Ağacı kartları bulunuyor. Bu kartlardaki mevsimlere göre çocuğunuz oyun hamuru ile Kerem ve Melisa’ya kıyafet giydiriyor. Peki siz bu havada ne giymek isterdiniz?

Bir cevap yazın