Genel

Yeniyıl Coşkusunu Çocuklarınızla Birlikte Hillton İstanbul Bosphorus’da Yaşayın

hilton

Hilton İstanbul Bosphorus, 2018 yılına eğlenceli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden farklı yılbaşı programları ile ağırlayacak. Aradığınız ister balo salonunda zarif bir kutlama, ister boğaz manzarasına karşı ziyafet ya da Bollywood tarzı parti olsun; bu yılbaşı unutulmazlar arasındaki yerini alacak.

İstanbul’un simgesi Taksim’e yürüme mesafesinde yer alan Hilton İstanbul Bosphorus, 2018 yılına eğlenerek girmek isteyenlere çok özel yılbaşı programları sunuyor. Boğaz manzarasına hakim restoranları Bosphorus Terrace ve Dubb Indian Bosphorus, Hilton asaletinin simgesi balo salonu, hem boğazın hem de bahçelerin tadını çıkarabileceğiniz Veranda Bar Terrace’ı ve çocuklu ailelerin konforunu üst düzeye taşıyacak çocuk aktivite alanları ile Hilton İstanbul Bosphorus bu yıl da her zevke ve tercihe hitap ediyor.

Çocuklarınız da yeni yıl heyecanına ortak olsun

Yılbaşı gecesi çocuklarını yanından ayırmak istemeyen misafirlerini de unutmayan Hilton İstanbul Bosphorus, miniklere özel aktivite alanları ile yılbaşı coşkusuna tüm aileyi ortak ediyor.

Jüpiter salonunda, 4 ila 12 yaş arası çocuklar için palyaço, yüz boyama ve eğlenceli balonlar gibi aktivitelere miniklerin damak zevkine uygun açık büfe yemekler eşlik ederken, Neptüne salonunda ise uykusu gelen miniklere bebek bakıcısı eşliğinde dinlenme ve uyku odası olanakları sunulacak. Bu keyifli etkinliği kişi başı fiyatı ise 165TL.

Bir cevap yazın